(Ara) 0532 648 22 57

Miras hukuku her ölen kişinin arkasından bıraktığı payın birinci dereceden yakınlarına bırakması dahilinde gerçekleşir. Bu durumda yakınlar olarak, eş, çocuk, varsa torunlar öncelikli olarak belirlenir. Ortak pay edilmesi gereken miras erkek ve kız çocuklarının eşit oranda almasını ve eşinin de aynı doğrultuda almasını hedefler. Bu anlamda birçok kişi miras durumlarında sorun yaşamaz iken bazı özel durumlarda bu sorunlar büyük ölçüde aile içinde hasar yaratabilir. Özellikle ölen kişinin bulunmuş olduğu özel bir vasiyetname bulunuyor ise bu durumda mağdur olan taraf miras hukuku yardımına başvurabilir. Bu anlamdaki en önemli detay ise kişinin uzman bir destek almasından geçer.

Miras hukuku baz alınan durum ve olgular    

Miras hukuku derin ve önem isteyen ve birçok detayı içinde barındıran bir hukuk sistemidir. Kişilerin yıllar önce ölmüş olan yakınından da kalmış olan bir mal olabilir yada kişinin kendi aile içinden de ölmüş olan bir kişiden kalmış olabilir. Bu sistemlerin hepsi kendi içinde bölümlere ayrılan ve birçok detayı öğrenerek hareket edilmesi geren bir iştir. Bu anlamda da eğer ki kişinin hukuk alanında eğitimi yoksa o zaman miras hukuku için bilgisinin de olduğunu söyleyemeyiz. Bu anlamda sizler için huzur ve refahınızı en iyi şekilde sağlanması için kurmuş olduğumuz hukuk büromuzda bu alanda alanında başarılı avukatlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Alanında uzman olan avukatlarımız sizin sorunlarınıza yönelik olarak veri ve bilgi toplayacak ve sizler ile sürekli irtibat içinde olarak dava seyrini bilgilendirecektir. Bu anlamda birçok davaya bakmış olan avukatlarımız alanında büyük başarılara da imza atmıştır. Bu alan avukatlarımız ülke geneli olarak başarısı en yüksek avukat kadrosu olduğunu söylemek isteriz.

Alanında başarılı avukatlarımız ile miras davalarınız da haklı taraf olun     

Oldukça detaylı ve birçok durumu içinde barındıran miras hukuku faaliyet alanı davalarında yüzde yüz başarı gösteren avukat kadromuz bu anlamda kaliteli hizmet vermesi ile öne çıkıyor. Özellikle genel bir bakış açısı ile davaya bakmayan her detayın ve her kanunu size uygunluğunu araştıran avukatlarımız bu anlamda sizlerin olumlu sonuçlar alması için tüm çabasını harcayacaktır. Bu tamamen bir ekip işidir ve ciddi eğitim ve büyük tecrübe gerektirir. Sonuçların olumlu olması hem sizi açınızdan hem de bizim açımızdan önemli olmaktadır. bu yüzden de avukatlarımız her diam başarısı ile öne çıkacaktır.

Başarılı bir avukat size miras hukuku ile ilgili her daim olumlu sonuç ile döner 

Eğer ki bir kişi alanında başarılı ve doğru eğitim almış ise o kişinin size kaybettirme gibi bir şansı yoktur. Biz de büromuz olarak bu doğrultuda hareket ediyor ve her diam başarılı işlerin altına imzamızı atıyoruz.