(Ara) 0532 648 22 57
Osmaniye Mahallesi Fildamı Aralığı Sokak Fildamı Sitesi B blok D:3 Bakirkoy
0532 648 27 57

Türk hukuk sisteminde her alan ve detay için bir hukuk yeri bulunmaktadır. Bu anlamda son yıllarda oldukça yaygın olarak kullanılan teknolojik ürünler ve durumlar için de Türk medeni kanunlarında yasa ve olgular bulunuyor. Bu yasa ve olguların aşılması veya ihlal edilmesi dahilinde kişiler gerekli olarak bu hukuk sisteminde faydalanabilirler. Bilişim hukuku teknolojik alanda yaşanılan eksiklikler ve yanlışlıkların düzetilmesi için kurulmuş olan bir sistem olarak bilinir. Bu anlamda yer gelir internet üzerinden uğranmış olan bir hakaret, yeri gelir alnına bir üründe yaşanılan ve giderilemeyen bir sorun için bu sisteme başvurmak gerekiyor. fakat özellikle sosyal medya üzerinde yaygınlaşmaya başlayan, hakaret içerikli sözler, kişinin aile hayatının yansıtılması, kişinin mahremiyetine el ve dil uzatma gibi durumları en çok ilgi alanı olarak bilinir. Bu anlamda mağdur olan kişi özellikle haklı çıkmak için karşı tarafa dava açmalı ve Türk kanunlarına güvenmelidir.

Bilişim hukuku davaları için profesyonel destek

Türk hukukundaki tüm dava ve durumlar özel ve profesyonel destek istediği gibi Bilişim hukuku da aynı özeni ister. Bu anlamda özellikle avukat tutulması kişi için büyük avantaj getirmektedir. Özellikle avukatın sizi doğru yönlendirmesi ve gerekli verilerin yok olmadan kullanılmasında büyük önem teşkil eder. bu anlamda hizmet veren hukuk büromuzda bu alan ile ilgili kaliteli ve alanında başarılı hizmet veren birçok avukat kadromuz bulunmaktadır. Bu avukatlarımız sizin sorunlarınıza yönelik gerekli evrak toplama işini yapacağının yanı sıra doğru bir savunma da oluşturacaktır. Eğer ki bir profesyonel de destek almaz iseniz o zaman haklı olma payınızı gerçek oranda ispat edemeyebilirsiniz.

Bilişin hukuk davasında veri toplanması

Bu anlamda önemli olan konunun içeriğine yönelik olarak gerçek veri toplanmasıdır. Bu yüzden de kişi gerekli belgeleri kurum ve kuruluşlardan kendi başına alamayabilir. Avukatlarımız bilişim hukuku dahilinde toplanması ve kurumlardan alınması gereken tüm bilgileri kolaylıkla alarak size kolaylık sağlayacak ve haklı çıkma şansınızı iki kat arttıracaktır. Aynı zamanda yine savunmanızda sizin ne denli haklı olduğunuza dair bir savunma sistemi geliştirecektir. Özellikle hakim karşısında bu durum çok önem teşkil eder. bu yüzden de kendinizi kendiniz savunmak yerine bırakın bizim avukatlarımız sizi kaliteli ve hukuka uygun ağız ile savunsun.

Bilişim hukuku davaları için ücret

Alanında başarılı avukat kadromuz her daim vekillerinin yanında olmaya ve bu durumu hassasiyet içinde yürütmeye çalışır. Bu anlamda başarılı sonuçlarda genellikle tazminat davaları da açılmaktadır. Tazminat davası sonrası kişiden kesilen para ile avukatlık görevleri de yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sizlere hizmet vermeyi borç bilen avukatlarımız her diam sizler mağdur etmeden uygun fiyatlı olarak sizlerin yanında yer almaya çalışacaktır. Mağduriyetinizi gidermek ve bizden hizmet almak için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.