(Ara) 0532 648 22 57
Osmaniye Mahallesi Fildamı Aralığı Sokak Fildamı Sitesi B blok D:3 Bakirkoy
0532 648 27 57

Faaliyet Alanları

Bakırköy Avukatı hizmet sunduğumuz alanlar

Hizmet verdiğimiz Hukuk Alanları aşağıdaki gibidir.
Bakırköy de bulunan ofisimizde Avukatlık ve Hukuk danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Boşanma Avukatı

Boşanma avukatı, anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma davaları, mal paylaşımı, nafaka ve velayet davası, velayetin kaldırılması gibi aile hukuku kapsamında yer alan konularda uzmanlığı bulunan ve tecrübeye sahip olan avukattır.

İş Hukuku Avukatı

Bu yasaların incelendiği hukuk alanına İş Hukuku, hukuk sistemi denmektedir. Bu sistem içinde işçilerin hakları ve yaşanmış iş kazaları sonucunda olan davalar için her daim yetkili ve bilen kişi gerekir.

Ceza Avukatı

Bu anlamda toplum genelinde milyonlarca kişinin tek toprak altında yaşadığını göz önünde bulundurursak eğer, Ceza hukuku faaliyet alanı oldukça gerekli olan bir sistem olduğunu söylemek isteriz.

İş Hukuku Avukatı

Bakırköy  İş hukuku avukatı alanında alınan hukuki destek sayesinde gerekli yönlendirmeler doğru ve yasalara uygun olarak yapılmaktadır. İş hukuku avukatları aslında iki tarafın sözleşme akdinin her evresinde yer alabilmektedir.

Miras Avukatı

Özellikle ölen kişinin bulunmuş olduğu özel bir vasiyetname bulunuyor ise bu durumda mağdur olan taraf miras hukuku yardımına başvurabilir. Bu anlamdaki en önemli detay ise kişinin uzman bir destek almasından geçer.

İcra Avukatı

yi bir icra avukatı tüm yetkilerini uzmanlıkla kullanır. Alacağın tahsilini ya da hükmün icrası neyse onu karşılamaya çalışır. Bakırköy icra avukatları bu alanda elindeki teknoloji kullanırlar. Sistematik çalışmalarıyla risklere yer vermezler.

Yukarıdaki faaliyet alanlarında danışmanlık veya avukat istiyorsanız,

iletişime geçin!