(Ara) 0532 648 22 57
Osmaniye Mahallesi Fildamı Aralığı Sokak Fildamı Sitesi B blok D:3 Bakirkoy
0532 648 27 57

Son dönemde gelişen ülkemizde yaşanan en iyi gelişmelerden biri işçiler için yenilenen ve düzenlenen yasalar ile işçiler birçok hakka sahip olmuştur. Bu haklar sayesinde işçiler rahat bir nefes almış ve birçok konuda hak sahibi olmuştur. Bu yasaların incelendiği hukuk alanına İş Hukuku, hukuk sistemi denmektedir. Bu sistem içinde işçilerin hakları ve yaşanmış iş kazaları sonucunda olan davalar için her daim yetkili ve bilen kişi gerekir. Bu anlamda işçilerin birçok nedenden ötürü haklarını savunması için avukat desteği gerekmektedir. Özellikle iş hakları, iş kazaları ve tazminatlar için profesyonel destek almak şarttır. bu anlamda hizmet veren hukuk büromuz birçok açıdan kolaylıklar sağlaması ile öne geçiyor. Alanında uzman kadromuz ile tüm işçi ve iş haklarında bilgi birikimi olup her diam başarılı sonuçlar ile sizlerin yanında olmaya devam ediyor ve edeceğiz.

Bir işçinin en doğal hakkı işçi hukuku hakkında destek alması

Özel veya resmi iş yerleri için geçerli olan tüm hukuku her sorunda işçilerin yanında haklı oldukları müddetçe bulunmaktadır. Fakat bu anlamda resmi olarak kişilerin beyan ve başvuruları yapması gerekir. Bu anlamda da işin içine avukatlar gibi alanında hem eğitim hem de tecrübe edinmiş kişilerin olması büyük önem teşkil eder. biz de avukatlar kadromuz ile sizlerin yanında olacak ve her türlü işçi hakkını sizler için savunacağız. Kadromuz bünyesinde çalışan tüm ekibimiz hem tecrübesi ile nam salmış hem de başarıları ile adını duyuran avukatlar olarak öne çıkmaktadır. Bu anlamda özellikle bu tarz sorunlarınız için bizlerden yardım talep edebilirsiniz.

Başarılı bir ekip her daim iş hukuku hakkında öncülük sağlar

Ülkemiz genelinde hakim olan ve oldukça dikkate alınan hukuku yasaları işçilere rahat bir nefes aldırmıştır. Bu anlamda birçok işçi kolaylıkla hakkını savunmayı başarmış bulunuyor. Özellikle tazminat sorunu yaşayan işçiler bu anlamda rahat bir nefes almasını sağlamıştır. Ülke geneli olarak işten çıkarılan işçilerin esas sorunları arasında tazminat alamama ve hakkını savunamama gelmekteydi. Bu anlamda büromuz bünyesine başvuran ve hizmet talep eden tüm işçiler hakkı olan hakları almayı başarmış ve rahat bir nefes almıştır. Alanında uzman avukatları bu anlamda kaliteli iş sonuçlarının altına imzalarını atmıştır.

İş hukuku davalarında maddi ölçek

Maddi anlamda sıkıntı yaşayan işçiler birçok sorunların yanı sıra birde avukat parasını düşünerek çoğu zamanda bu tazr davalardan vazgeçer. Fakat bizlerin sizlerin mağduriyetlerini gidermek amacı ile her daim uygun fiyatlar ile sizlerin yanında olacak ve her diam başarılı işler çıkaracağız. Binlerce iş davasını hakkı ile alan ekibimiz sizin davanız içinde en etkili sonuç ile sonlanmasında destek olacaktır. Eğer sizde bu alanda kaliteli ve başarılı bir sonuç istiyorsanız bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.