(Ara) 0532 648 22 57
Osmaniye Mahallesi Fildamı Aralığı Sokak Fildamı Sitesi B blok D:3 Bakirkoy
0532 648 27 57

Özel yargı hukuk sistemine tabi olan tanıma ve tenfiz yargılama sürecinde ilk ana unsur yazılı beyanda bulunmaktır. Bu yargılama sistemi basit yargılamalar için uygulanmakta olup kişilerin yazılı beyanları baz alınarak karara destek sunulur. Tanıma ve tenfiz için yargı dosyası açıldığında zaman yargıya verilecek olan beyanlar çift dosya halinde sunulması ve bu beyanların her ayrıntılarına dikkat edilmesi gerekir. Bu ve buna benzer birçok detaycı durumu içinde barındıran bu yargılama sistemi basit gibi görünse de aslında profesyonel bir destek almadan, bilir kişi olmadan tek başına normal bir kişi yapması yanlış sonuçlar doğurabilir. Bu sebeptendir ki hukuk işlerinin tümünde olduğu gibi bu yargılama sisteminde de kişilerin yardım alması hatta yargı için ve sadece konu ile alakalı bilir kişiye vekalet vermesi kişiler açısından büyük avantaj sağlar.

Tanıma ve tenfiz için bilir kişi kim olabilir?

Her işin bir erbabı olduğu gibi hukuk işlerinin de erbabı sıra ile gitmek gerekir ise ilk sırayı avukatlar alır. Her hukuk yeri ve olayı için farklı bir avukat yetiştirmek ve bu doğrultuda hareket etmek gerekir. Bu anlamda kişilerin özellikle tanıma ve tenfiz yargısı ve davası için bu konuda avukat desteği almaları fayda sağlayacaktır. Bu durum hukuk mahkemeleri tarafından basit dava olarak görünse de aslında içerik olarak birçok detayı içinde barındırması ile öne çıkıyor. Bu yüzden dosyaların kusursuz bir şekilde hakim karşısına sunulmasında size avukatların yardımı büyük olacaktır.

Avukat size tanıma ve tenfiz için nasıl yardımcı olur?

Tenfiz ve tanıma dosyaları birbirinden farklı olarak incelenen ve bu doğrultuda doğru yolun oluşturulmasında büyük önem teşkil eder avukatlar. Dosyalar tek çeşit olmamakla birlikte dosyanın ne için açıldığı, karşı tarafın kimler olduğu, vekilleri kiler ise tek tek adlandırılmalı ve dosya hakim karşısında eksiksiz olarak sunulmalıdır. Çünkü kişi ülkedeki en resmi yerde en resmi belgeleri sunmakta ve kesinlikle bu dosyada tek bir hata büyük sonuçları başlangıcı sayılabilir. Bu yüzden sizlere hizmet veren hukuk büromuzda bu işi üstlenen kaliteli ve alanında oldukça başarılı avukatlarımız bulunmaktadır.

Alanında başarılı bir avukat tanıma ve tenfizde her daim başarı gösterir

Sistemimiz bünyesinde çalışan tüm avukatlarımız alanında uzman ve tecrübe edinmiş kişiler olarak bilinmektedir. Tanıma ve tenfiz yargı ve dosya sürecinde size en doğru yolları sunacak ve birçok işlemleri sizi yormadan kendileri yapacaktır. Dava sonuçlanana kadar ve sonrasındaki süreçlerde izlenecek olan tüm yoları size aktaracak ve her durumda size desteklerini sunacaktır. Alanında uzman bir çalışma sistemi sunan avukatlarımız her daim olumlu sonuçları ile öne çıkmakta ve kişilerin güvenini kazanmaktadır. Eğer sizde hukuksal anlamda birçok konu ile alakalı sorun yaşıyorsanız bize irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.